Şartlar & Politikalar Hizmet Sözleşmesi

Bu site, Tuğçe Kader Süner Kişisel Gelişim Eğitim Danışmanlık Şirketi‘ne  ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği malzemelerin tüm hakları Tuğçe Kader Süner Kişisel Gelişim Eğitim Danışmanlık Şirketi‘ne aittir. Tuğçe Kader Süner Kişisel Gelişim Eğitim Danışmanlık Şirketi Tasarım Şifresi, Your Design Code, Şirket veya TŞ olarak anılacaktır. Tasarimsifresi.com, yourdesigncode.com, sitelerindeki kod, yazılım, logo, veri tabanı ve veri tabanındaki tüm bilgilerin ve bu bilgilerin sunulma biçimleri ve malzemelerin tüm hakları Tuğçe Kader Süner Kişisel Gelişim Eğitim Danışmanlık Şirketi’ne aittir ve bu bilgiler uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Bu bilgileri değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız.

Müşteri, Tasarimsifresi.com, yourdesigncode.com sitelerine giren, bu web siteleri aracılığıyla Rapor Talep Formu veya İletişim formu gönderen, veya Şirket e-posta hesaplarına mail atan tüm kişilerdir.

İşbu sözleşme bir tarafta Şirket diğer tarafta müşteri arasında aşağıdaki esaslar ve şartlar dâhilinde Taraflarca [.] aşağıdaki koşullarda karşılıklı mutabık kalınarak akdedilmiştir.

Sözleşmenin Konusu

İşbu sözleşme Şirket ile Müşteri arasındaki hizmet sözleşmesinin şartlarını belirlemektir.

Gizlilik ve Sır Saklama Yükümlülüğü

Taraflar her iki tarafın izni olmadan kişilik hakları ve ticari sırları açıklamamayı kabul ve taahhüt ederler.

Müşterinin verilerinin kişisel hak ve özgürlüğünün korunması ve temini için kanuna uygun olarak kimlik ve adres bilgileri, analizleri, raporları, katıldıkları programın niteliği, eğitim süresince ortaya çıkacak kişisel bilgi veya özel durumları, yazılı veya sözlü olarak kabul edilmediği sürece üçüncü kişiler ile paylaşılmaz. Müşteri isterse talebini iptal edebilir. Kişisel bilgilerin silinmesi talep edildiği takdirde ise kişinin e-posta adresine talep edilen tüm raporlar ve kişisel bilgileri sistemden tamamen silinir.

Katılımcı, kendisine ait her türlü kişisel verilerin 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVK Kanunu)’na uygun olarak işlenmesine ve muhafaza edilmesine izin vermektedir.

Kişinin (müşterinin), (TŞ) Tasarim Şifresi’ndeki analiz ve koçluk süresince ekip ile beraber veya tek başına, TŞ’nin imkân ve kaynakları kullanılarak ortaya çıkan veya çıkacak olan analiz ve eğitim sırasında dağıtılan her türlü rapor, kitap, kitapçık, broşür, materyal, uygulanan eğitim ve analiz programı ve içeriği FSEK ve sair ilgili mevzuat gereğince eser niteliği taşıyan veya herhangi bir fikri mülkiyet hakkına konu olacak olan şeyler üzerindeki her türlü telif (mali haklar) ile fikri mülkiyet hakların TŞ’ye ait olacağını ve eğitimcinin meslek sırlarının veya eğitim/analiz/rapor hazırlanışı sırasında alınan bilgilerin üçüncü şahıslara aktarmayacağını veya bu konuda danışmanlık hizmeti vermeyeceğini, bu bilgileri internet, yazılı veya görsel basın veya sosyal medya aracılığıyla kullanmayacağını kabul ve taahhüt eder.

Taraflar eğitimin, rapor gönderilmesinin ve analizin sona ermesinden sonra da gizlilik sözleşmesi koşullarına süresiz olarak devam ederler.

Uyarı ve Bilgilendirme

Rapor yazımı, bankaya para transferi gerçekleştikten sonra başlanıp, en az 3 iş günü içerisinde teslim edilir. Bu süre yoğunluğa göre değişir. Müşteriye, web sitesi üzerinden rapor talep girişi yapılırken raporunun kaç iş günü içerisinde iletileceği belirtilmektedir. Bunun yanısıra müşteri, web sitesine giriş yaptıktan sonra Raporlarım menüsünden raporlarının hazırlanma ve gönderilme durumunu kontrol edebilir.

Yarı otomatik olan sistemimizde analistler size özel çalışmaktadır. Web sitemizdeki İletişim sayfası aracılığı ile danışmanlarımızla istenilen zaman görüşüp belirli bir ek ücret ödenerek daha detaylı koçluk talep edebilirsiniz.

Web sitesi üzerinden Rapor Talep Formu doldurulup gönderildikten sonra en fazla 2 iş günü içinde rapor ücretinin yatırılması gerekmektedir. Ücreti yatırılmayan raporlar, sistemde iptal edilecek olup 2 iş günü sonrasında yatırılacak ücretler için yeniden giriş yapılması gerekmektedir.

Web sitesi üzerinden Rapor Talep Formu doldurulup rapora ait ücret Şirket hesabına gönderildikten sonra ücret iptal ve iadesi yapılmamaktadır. Müşteri ödemeyi yaptıktan hemen sonra talep edilen rapor(lar) hazırlanmaya başlanmaktadır.

Web sitesi üzerinden müşteri, bir defa Kayıt olduktan sonra, web sitesi üzerinden Giriş yapıp web sitesi üzerinden rapor talep ederse talep ettiği tüm raporlar müşterinin profiline kaydedilir. Bunun yanısıra, müşterinin profilinde belirtmiş olduğu e-posta adresine istenen, kendisi veya başkasının talep ettiği, raporlar da müşterinin profiline kaydedilmektedir. Kişi, web sitesine Giriş yaptıktan sonra Raporlarım sayfasından kendi profiline kaydedilen tüm raporları görebilir. Bu raporları, isterse sosyal medyada (facebook, instagram, whatsapp gibi) paylaşabilir. Dilerse, Müşteri profilinde kayıtlı olan e-posta adresinden info@tasarimsifresi.com adresine e-posta atarak, web sitesi üzerinden istediği ve ödemesi yapılmamış raporun/raporların iptal edilmesini isteyebilir. Bunun yanısıra, müşteri isterse Şirket sistemindeki kendisine ait tüm bilgi ve raporların silinmesini de talep edebilir. Bunun için kişinin kendi e-posta adresinden info@tasarimsifresi.com adresine yazılı talep göndermesi gerekmektedir.

TŞ raporu, astroloji, iching ve çakralar sistemine dayanmakta olup Müşterinin TŞ raporuna dair alacağı tüm aksiyonlara dair sorumluluk kendisine aittir.

Müşteri, web sitesi üzerinden Rapor Talep Formu’nu, İletişim formunu göndererek ve/veya kendi e-posta adresinden info@tasarimsifresi.com veya diğer Şirket e-posta adresine e-posta gönderek işbu Sözleşmede yer alan tüm maddeleri kabul ve beyan etmiş sayılır.

TŞ analistleri ve çalışanları, TŞ raporunda yer alan içeriği değiştirmekte, ekleme ve çıkarmalar yapmakta, web sitesinin içeriğini değiştirmekte tamamıyla serbesttirler. Bunların yapılması sözleşmeyi geçersiz kılmaz.

TŞ Raporu istenen kişi 18 yaşından küçük ise, TŞ Raporunu veli veya vasisi isteyerek elde edip okuyabilir. Bu durumda, raporla ilgili tüm konulardan çocuğun velisi/vasisi sorumludur.

Müşterinin, talep ettiği TŞ raporu kişinin beyan ettiği e-posta adresine gönderildikten sonra ilgili fatura kişinin web sitesi üzerinden beyan ettiği adrese gönderilir. Müşteri, web sitesi üzerinden doğru fatura bilgileri verdiğini ve rapora ait bu faturayı aldığını kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.

http://www.TasarimSifresi.com ,  http://www.YourDesignCode.com  TŞ’nin resmi web siteleridir. Şirket, müşteri ile ilgili bilgilerin nasıl kullanıldığı ve paylaşıldığı ve ayrıca müşteri için önemli olduğunu bilmektedir. Bu beyan gizlilik politikasına dair açıklamalar içermektedir. Katılımcı, web sitesini ziyaret etmekle bu gizlilik beyanında belirtilen uygulamaları kabul etmiş ve bunlara uymayı taahhüt etmiş bulunmaktadır.

Katılımcıdan sitedeki rapor talep formu ile talep edilen diğer belge ve beyanlar, kişisel ve iletişim bilgileri (isim, doğum tarihi, saati, yeri, e-posta adres, telefon numarası ve posta (tebligat)adresi v.s.), sistemimizde TŞ raporunun hazırlanması için kullanılmaktadır. Formlar ayrıca mali bilgiler (kredi kartı numaraları) verilmesini de gerektirmektedir. Yukarıda belirtilen kişisel bilgilerinizi raporu hazırlamak, program, etkinlik ve hizmeti sunmak, ödemeleri gerçekleştirmek, hizmetler, program ve uygulaması hakkında müşteri ile irtibata geçmek, bilgileri güncellemek, program ve hizmetleri önermek, sürdürmek ve gerektiğinde 3.şahısların teknik ve benzeri diğer işlevleri yerine getirmesi amacıyla kullanılabilir.

Müşterinin IP adresi, sunucudaki problemleri teşhis etmek Web sitesini yönetmek amacıyla kullanılmaktadır. IP adresi müşteriyi tanımlamaya yardım etmek, müşteri ile ilgili genel demografik bilgileri toplamak için kullanılabilir. Sitenin kullandığı dosyalar, müşterinin her ziyaretinde tekrar girme zahmetinden kurtarmak için giriş bilgilerini kaydeder. Site hizmet alımınızı takip etmek, ilgilenebileceğiniz etkinlikler ile ilgili içerik sağlamak ve sitede yaptığınız işlemlerle bağlantılı olan diğer nedenlerle bu dosyaları kullanabilir.

Toplanan mali bilgiler, müşteri yeterliliğini kontrol etmek ve aldığı ürün ve hizmetleri fatura etmek için kullanılmaktadır. Önceden verilecek izin olmaksızın mali bilgiler üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmayacaktır. Katılımcı; sitede mal veya hizmet satın alımı yaptığında kendisine ait mali bilgilerin, işlemi gerçekleştirmek için gerekli 3. Şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb) verilmesini kabul etmektedir. Paylaşılacak bilgiler, kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dâhil ve bunlarla sınırlı olmamak üzere gerekli tüm mali bilgileri içerir. Bu bilgiler site üzerinde ödeme işlemi onayından, hesaba geçene kadarki sürede tutulur ve silinir. Hiçbir şekilde mali kişisel bilgiler sitede tutulmaz.

Bu sitede diğer sitelerin linkleri bulunabilir. TŞ bu web sitelerinin gizlilik uygulamaları veya içeriklerinden veya üçüncü tarafların gizlilik politikaları ve uygulamalarından sorumlu değildir.

Site, kontrol altındaki bilgilerin kaybedilmesi, kötüye kullanılması veya tadil edilmesini önleyici güvenlik önlemlerine sahiptir. Güvenli sunucu yazılımı güvenli ticari işlemler için günümüzde mevcut olan en iyi yazılımlar arasında yer almaktadır. Bu yazılım kredi kartı numarası, isim ve adres dâhil olmak üzere kişisel bilgilerinizi şifrelemekte ve bu bilgiler internet üzerinde dolaşımda iken okunmasını engellemektedir.

Site kullanıcısı, müşteri profilindeki kredi kartı numaralarının son dört hanesini saklamamaktadır. Doğal olarak kredi kartı numaralarının tamamı hizmet veya diğer  satın alma işlemleri sırasında  ilgili kredi kartı şirketine gönderilmektedir.

Müşteri bilgilerinin toplanması, saklanması, ifşası ile ilgili olarak fiziksel, elektronik ve prosedürel koruma önlemleri kullanılmaktadır. Güvenlik prosedürleri bazı durumlarda kişisel bilgi ifşa etmeden önce katılımcının kimliğini kanıtlaması gerektiği ve bunun talep edilebileceği anlamındadır.

Katılımcı, paylaşılan bir bilgisayarı kullandıktan sonra sistemden çıktığını kontrol edecektir. Herhangi bir Şirket çalışanı veya site yöneticisi, katılımcının PIN numarasını açıklamasını hiçbir şekilde talep etmeyecektir. Kişisel bilgilerin güvenliğini korumak amaçlı PIN numarası korunacak ve paylaşılmayacaktır. 

Gizlilik beyanı değiştiği takdirde bu web sitesinde yayınlanacaktır. Aksi belirtilmediği takdirde var olan gizlilik politikası katılımcı ve hesabı ile ilgili olarak tüm bilgiler için geçerlidir.

Gizlilik beyanı ve uygulamaları veya yapılan işlemler ile ilgili herhangi bir şüphe veya kaygı duyulması halinde eğitimci ile mail adresi kullanılarak sorun çözme amaçlı irtibat kurulacaktır.

Şirket; web sitesini ziyaret eden tüm bireylerin gizliliğine saygılıdır. Belirtilen gizlilik ilkeleri, sitenin toplayabileceği bilgilerin neler olduğunu ve bu tür bilgileri nasıl kullanacağı ve koruyacağını belirtir. Bu aynı zamanda sitenin ziyaret edilmesinde ve kişisel bilgilerin toplanılması istenilmediğinde neler yapılması gerektiğini ve ziyaretçinin eğitimciye verdiği bilgileri nasıl değiştirebileceğini açıklar.

Katılımcı web sitesini kullanarak bu gizlilik ilkelerindeki şartları kabul ettiğini onaylamış olur. Web sitesine kişisel bilgiler verilmez ise bazı işlemler yapılamayabilir.

İsim-soyadı gibi kişisel bilgiler ve e-posta adresi, telefon numarası gibi iletişim bilgileri, hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak, reklam, tanıtım ve pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

Ancak katılımcının elektronik posta adresi, telefon numarası gibi iletişim bilgileri, toplu olarak istatistiki veri sağlayarak uygulayıcının oluşturacağı platform veya web sitesinin üye profilini belirlemek, müşteri memnuniyeti ve TŞ tanıtımı amacıyla kullanılabilir.

Bazı durumlarda web sitesine bağlanıldığında otomatik olarak (kayıt olmaya gerek olmadan) kişisel olarak ayırt edilemeyen teknik bilgiler toplanabilir. Bunlar internet tarayıcısının türü, kullanılan bilgisayar iletişim sisteminin türü veya eğitimcinin web sitesine bağlantı içeren hangi web sitesinden aktarıldığı gibi bilgilerdir. Ayrıca, IP bilgileri de kayıt edilmektedir.

Cayma Hakkı

Katılımcı, TŞ raporu ödeme yapıldıktan hemen sonra analistler tarafından hazırlanmaktadır, analiz süreci çok uzun olan bu yarı otomatik çalışma size özel yapılmaktadır ve dolayısıyla ödeme yapıldıktan sonra ücret iadesi bulunmamaktadır. Ödeme yapılmadıysa 2 iş günü içinde yapılan rapor talebi iptal edilmektedir.

Sözleşmenin Geçerlilik Süresi

Müşterinin talep ettiği rapor talebi başvurunun yoğunluğu sebebiyle gecikirse bu hususta Şirketin ve analistin hiçbir sorumluluğu yoktur. Yapılan ödemeler iade edilmez. Rapor hazırlandıktan sonra en kısa sürede müşterinin e-posta adresine gönderilir.

Ödeme Koşulları

Kredi kartı ile online ödeme sisteminde güvenlik, ilgili banka güvenli ortak ödeme sanal pos sistemince sağlanır. Bu işlem sırasında kredi kartı bilgileri hiçbir şekilde ilgili site sistemine kayıt edilmez. TŞ analisti ve personeli hiçbir şekilde kredi kartı bilgilerini göremez.

Havale/EFT ile banka hesaplarına yatırılarak yapılabilir.

Hizmet alımının başlangıcı, rapor talebinin yapıldığı ve ödemenin gönderildiği an değil, kredi kartı hesabından gerekli tahsilatın yapıldığı veya havale/eft’nin Şirket hesaplarına ulaştığı  andır.

Tebligat Koşulları

Taraflar iş bu sözleşmede ve ayrıca müşterinin okuyup içeriğini, tüm madde ve hükümlerini ve yükümlülüklerini aynen kabul ettiği ve Şirkete vermiş olduğu kendi kişisel ve iletişim (adres, telefon ve eposta) bilgilerinin doğru olduğunu, tebligata yarar açık adresleri olduğunu ve bu adreslere yapılacak her türlü tebligatın tarafları bağlayıcı, geçerli ve yasal tebligat olacağını peşinen kabul ve beyan ederler.

Sözleşmenin İhlali

İş bu sözleşme çerçevesindeki beyan, kabul ve taahhütlerinin doğrudan doğruya kendisini, yurt içi ve yurtdışındaki tüm şirketlerini, tüm bu şirketlerin ortaklarını, iştiraklerini, bağlı şirketlerini veya bunlarda sözleşme tarihinden sonra herhangi bir şekilde hak sahibi olabilecek bütün külli ve cüz-i halefleri de bağladığını, doğrudan doğruya ya da dolaylı yollardan, örneğin kendisi, ailesi, ortakları, diğer iştirakleri/bağlı şirketleri vasıtasıyla işbu sözleşme hükümlerini ihlal etmemeyi, ettirmemeyi, ettiği veya ettirdiği takdirde de TŞ’ye, her bir ihlal için ayrı ayrı #10.000# Avro (On bin Avro) meblağı cezai şart olarak ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Uyuşmazlıkların Çözümünde Yetkili Mahkeme ve İcra Dairesi

Taraflar iş bu sözleşmenin yorumu ve uygulamasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkta yetkili yargı mercilerinin İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri olduğunu kabul ve beyan etmişlerdir.

Yürürlük

Tasarım Şifresi'nin tüm içerik, kullanım ve yasal hakları Tuğçe Kader Süner'e aittir.

Bu web sitesindeki tüm içerikler yalnızca bilgi amaçlı tasarlanmıştır. Burada herhangi bir hastalığı ya da durumu teşhis, yatıştırma, tedavi veya iyileştirme amaçlanmamıştır. İşbu TŞ raporu içerisinde yer alan bilgiler, herhangi bir kesin bilgi veya tedavi amacı taşımamaktadır.