Sıkça Sorulan Sorular

Raporum ne zaman ulaşır?

 

Web sitesinden Rapor Talep Formu’nu doldururken size en fazla kaç gün içinde döneceğimizi ekranda göstermekteyiz. Normal şartlarda raporunuz, ödemeniz gerçekleştikten sonra 1 hafta içinde formda yazdığınız e-posta adresine gönderilir. Raporunuz size söylenen süre zarfında hala ulaşmadıysa lütfen posta kutunuzun Spam ve Junk kutularını kontrol ediniz.

 

Bir sorun olduğunu düşünüyorsanız info@tasarimsifresi.com adresine mail atabilirsiniz. 5 iş günü içinde ilettiğiniz durumda, raporunuz ücretsiz olarak size tekrar gönderilecektir.

 

Raporum ulaşmadı. Ne yapmalıyım?

 

Raporunuz, e-postanızdaki Gelen kutusunda (inbox) gözükmüyorsa Junk ve Spam kutularını kontrol ediniz. 

 

Bir sorun olduğunu düşünüyorsanız 5 iş günü içinde info@tasarimsifresi.com adresine mail atabilirsiniz. 5 iş günü içinde ilettiğiniz durumda, raporunuz ücretsiz olarak size tekrar gönderilecektir.

 

Rapor talebimi iptal edebilir miyim?

 

 

Rapor taleplerinizi, ödemenizi gerçekleştirmeden önce iptal edebilirsiniz. Ödemeniz gerçekleştikten sonra, raporunuzu hemen hazırlamaya başladığımız için ücret iadesi yapılmamaktadır.

Ödemenizi henüz gerçekleştirmediyseniz info@tasarimsifresi.com adresine e-posta göndererek talebinizi iptal edebilirsiniz.

 

Satın aldığım raporlara ücretsiz nasıl ulaşabilirim?

 

Satın aldığınız raporlara 7 gün 24 saat, istediğiniz cihazdan bağlanma özgürlüğüne sahip olmak için sitemize bir defa Kayıt olmanız yeterli. Sitemize bir defa kayıt olduktan sonra,

  • Giriş yaptıktan sonra talep ettiğiniz tüm raporlar ve 
  • Giriş yapmasanız da Talep Formunda sizin kayıtlı e-posta adresinize gönderilen tüm raporlar

sizin Profilinize kaydedilir.

Profilinize keydedilen tüm raporları Giriş yaptıktan sonra Raporlarım sayfasından ücretsiz olarak 7gün 24 saat, istediğiniz cihazdan görebilirsiniz.

 

Şifremi unuttum. Ne yapabilirim?

 

Giriş sayfasında Şifremi Unuttum linkine basarak yeni şifre oluşturabilirsiniz. 

 

Tasarım Şifresi Raporu’mda bana uymayan özellikler var. Mümkün mü?

 

Öncelikle raporunuzda yazan bütün özellikler sizi anlatmaktadır. Tasarım Şifreniz, sizin mizacınız, yani yaratılış şeklinizdir. Bununla beraber, tasarımınızda yer alan merkezlerin, yani çakraların, veya kapı ve kanal dediğimiz alanların tanımlı veya tanımsız olmasına göre sizdeki etkisi de farklı olur.

 

Tanımlı alanlara ait özellikleri siz zaten yaşarsınız. Yaşadıklarınızın farkında olun ya da olmayın, bu özelliklerin sizde olduğunu öğrenmek size büyük bir açılım sağlar. Çünkü neden bunları yaşıyorum diye kendinize sormazsınız, özgüven eksikliği ya da öfke, kızgınlık gibi duyguları hissetmezsiniz. Size ait bu özellikler nedeniyle yaşadığınız olayları ve hissettiklerinizi anlar, farkındalığa varır ve yaşadığınız durumları yönetmeye başlarsınız.

 

Bir de tanımsız dediğimiz, grafiğinizde yer alan renksiz kısımlar vardır ki, işte bu alanlar şartlanmışlıkların en çok olduğu kısımlardır. Tanımsız alanlar, sizin o konuda diğer insanların enerjilerinden en çok etkilendiğiniz alanlardır. Ebeveynleriniz, okul arkadaşlarınız, öğretmenleriniz, iş arkadaşlarınız, sevgilileriniz, eşiniz, kısacası hayatınızdaki herkes bu konuda sizi etkiler. Bu alanlarda çok fazla kuralcı, prensipli veya önyargılı olabilirsiniz. Bu alanlarınızın tanımsız olduğunu bilmek ve bu farkındalığa varmak da size büyük bir güç verir çünkü siz bu alanlarda aslında daha esneksinizdir. Yüksek ihtimalinde en yüksek seviyede bilgeliği yaşamanız gereken bu alanlarda düşük ihtimalinizi yaşayarak kendinizi belli kural ve prensiplerle sınırlamış olabilirsiniz.

 

İşte, Tasarım Şifresi ile kendinizi tam anlamıyla tanımak ve farkındalığa varmak, size hayatınızı yönetecek gücü verir. Yaradılış özelliklerinizi bildiğinizde, neyi neden yaşadığınızı, bu dünyada yaşadığınız sınavları, tekamülünüzü, potansiyellerinizi, güçlü ve zayıf yönlerinizi anlar ve hayatınızı büyük bir farkındalıkla yaşamaya başlarsınız. 

 

Bunların yanı sıra, yaşadığınız travmalar, yaşam döngüleri, şartlanmışlıklar ve diğer nedenlerden dolayı tasarımınıza uygun yaşamıyor olabilirsiniz. Hem tasarımınıza uygun yaşamak hem de kendinizi en yüksek ihtimallerinde yaşamak için nefes koçluğu desteği alarak tasarımınızla uyumlanabilirsiniz. Tasarımınız ile olduğunuz veya olmaya çalıştığınız insan arasında ne kadar çok fark varsa üzüntü, yaşamdan zevk almama, özgüven eksikliği, öfke ve asabiyet gibi negatif duygularınız o kadar fazla olur.

 

Size nasıl ulaşabilirim?

 

Her türlü talep ve sorularınız için info@tasarimsifresi.com adresini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ücret iadesi mümkün mü?

 

Ödemeniz gerçekleştikten sonra, raporunuzu hemen hazırlamaya başladığımız için ücret iadesi yapılmamaktadır.

Ödemenizi henüz gerçekleştirmediyseniz info@tasarimsifresi.com adresine e-posta göndererek talebinizi iptal edebilirsiniz.

 

Tüm bilgilerimin ve/veya raporlarımın sisteminizden silinmesini istiyorum. Ne yapabilirim?

 

Web sayfamızda bulunan İletişim formunu doldurarak bize talebinizi iletebilirsiniz. Rapor iptali için iptal edilecek raporun ait olduğu kişinin ad soyad ve doğum tarihi bilgisini yazın. İlgili rapor sistemlerimizden silineceği için işlemin geri dönüşü bulunmamaktadır. İlgili kişi için yeniden talep formu girilerek ödeme yapılması gerekmektedir.

Kullanıcı iptali için bize ad soyad ve doğum tarihinizi gönderin. Kullanıcı iptali ile sizin sistemlerimizde yer alan kişisel bilgileriniz ve bu e-posta adresine kayıtlı tüm raporlar silinecektir. Bu işlemin geri dönüşü bulunmamaktadır. Ancak, istenen kişiler için yeni form talebi girilip ödeme yapılması gerekmektedir.