Human Design (İnsan Tasarımı) hakkında

Hiç sizi çevrenizdeki diğer insanlardan farklı ve özgün kılan yanlarınızın ne olduğunu merak ettiniz mi? Aynı evde, aynı aile tarafından yetiştirilseniz bile neden kardeşinizle bu kadar farklı olduğunuzu? İşte Human Design (İnsan Tasarımı) burada devreye girmektedir. Human Design (İnsan Tasarımı), kadim bilgelik ile modern bilim metodlarının bir sentezini yaparak kendinize has yapınızı, potansiyellerinizi ve gücünüzü öğrenmenize yardımcı olur. 

Human Design (İnsan Tasarımı) Nedir? 

Human Design (İnsan Tasarımı), genetik olarak bedenimizin ve zihnimizin nasıl dizayn edildiğini gösteren detaylı bir harita ve kullanım kılavuzudur.

Hayatımız boyunca farkında olduğumuz ya da olmadığımız özelliklerimiz, anne-baba veya çevremizden gelen duygular, düşünceler ve alışkanlıklar tarafından şekillenir. Bu süreç, büyüyerek olduğumuz ya da olmaya çalıştığımız belirli bir insan tipini oluşturabilir. Ancak temel soru şudur: "Biz kimiz? ya da 'Kim değiliz?'" Human Design (İnsan Tasarımı) bize bu konuda bilgi verir.

Human Design (İnsan Tasarımı), dört kadim sistem olan Astroloji, iChing ve Çakralar bilgisi ile modern bilim dalları olan Kuantum Mekaniği, Astronomi, Genetik ve Biyokimya'nın bir sentezi olarak ortaya çıkar. Doğum tarihi, doğum saati ve doğum yeri bilgileriniz temel alınarak, siz evrenin merkezi olarak kabul edilip yıldızların konumları ve etkileri analiz edilir. Bu analiz sonucunda size özel Human Design (İnsan Tasarımı) analiz raporunuz hazırlanır. Bu rapor, sizin benzersiz haritanızı ve kullanım kılavuzunuzu temsil eder.

Human Design (İnsan Tasarımı), kendinizi keşfetmek, belki de farkında olmadığınız özelliklerinizi ortaya çıkarmak ve potansiyelinizi yaşamak için bir araçtır. Human Design (İnsan Tasarımı) raporu, size bu yolculukta rehberlik eder ve benzersizliğinizi daha iyi anlamanıza yardımcı olur.


Human Design (İnsan Tasarımı) ile Neler Kazanabilirim?

Tasarımınızı öğrenerek, ilk olarak kazanacağınız en büyük hediye kendiniz olacaktır. Kendi yaradılış özelliklerinizi anlamak, hangi özelliklerin size doğuştan geldiğini ve hangi özelliklerinizin anne, baba veya çevrenizden kaynaklı olduğunu keşfetmek, sizin aslında kim olduğunuz ve kim olmadığınız konusunda derin bir anlayış sağlar.

Human Design (İnsan Tasarımı), size bir rehber veya danışman olarak mı geldiğinizi, bir lider mi olduğunuzu, yaratıcı bir ruha mı sahip olduğunuzu, doğuştan girişimci olup olmadığınızı veya satış konusunda doğuştan yetenekli olup olmadığınızı, şanslı olup olmadığınızı ve sosyal çevrenizden mi şans geldiğini sorgular. Ayrıca, konsantre olma sürenizi, rekabetçi olup olmadığınızı veya rekabet ettiğinizden mi emin olmanız gerektiğini, hislerinizin güçlü olup olmadığını, kendi değerinizi ne kadar iyi bildiğinizi ve hak ettiğinizi rahatça talep edip edemeyeceğinizi, sağlığınızı korumak için günlük enerji harcamanız gereken miktarı ve en önemlisi, nasıl karar almanız gerektiğini anlamanıza yardımcı olur.

Astroloji bilgisi ile doğum anınızda (bilinçli özellikleriniz) ve doğum tarihinizden 90 gün önce (bilinçsiz özellikleriniz) yıldızların konumları incelenir. Çakralar, insanların maruz kaldığı evrendeki sürekli titreşimi temsil eder ve Human Design (İnsan Tasarımı) sistemindeki Merkezler bilgisi ile ilişkilidir. İChing ise, bütün bu bilgilerin nasıl şekillendiğini anlamamıza yardımcı olan Çin yaşam bilimi olarak bu sistemi destekler. İşte tüm bu bilgiler, size özel Human Design (İnsan Tasarımı) analizinizde yer alır, böylece kendinizi daha iyi anlar ve potansiyelinizi keşfetme yolculuğunuza başlarsınız.

Bütün bu bilgiler toplanır ve aşağıdaki şekilde tasarım grafiğiniz çıkar:

Renkli alanlar belirlenmiş, renksiz alanlar ise belirlenmemiş (boş) olarak adlandırılır. Belirlenmemiş alanlar, çevre ve diğer insanlara bağlı olarak değişen enerjiler içerir. Bu alanlar, yaşadığımız deneyimleri ve öğrenmeyi sağlayan okullar gibidir. Tanımsız merkezlere sahip kişiler, tanımlı merkeze sahip biri yanındayken deneyimledikleri durumları, bu kişi yanlarında olmadığında ya da hayatlarında olmadığında bile yaşamaya ve tecrübe etmeye devam edebilirler. Bu durum, başkalarının özelliklerini benimseme eğilimine koşullanma olarak adlandırılır.

Koşullanma genellikle sağlıksız olabilir ve kişiyi ciddi sorunlara götürebilir. Bu nedenle, açık merkezlerimizin farkında olmak ve başkalarının enerjilerini kendimize mal ettiğimizin bilincinde olmak önemlidir. Koşullanmayı önlemek, bir başkasının tasarımını alıp kullanmak yerine, bilgelikle bir merkezi sabit bir şekilde ifade etmemeyi ve açık ve net kalmayı içerir.

Belirlenmiş merkezler ise sürekli olarak yaydığımız enerjinin doğru, sabit özellikleridir. Kendimizle ilgili bu farkındalık ve değişikliklerle özgüvenimiz artar, daha mutlu ve huzurlu hissederiz. Etrafımızdaki insanlarla daha iyi anlaşır, ilişkilerimizde daha mutlu bir denge yakalarız.


Kendi tasarımımızı bilmek hayatımızda daha fazla bolluk bereket olmasına, daha sağlıklı olmamıza ve daha iyi ilişkilere sahip olmamıza yardımcı olur mu?

Evet, kendi tasarımımızı bilmek, hayatımızda daha fazla bolluk, sağlık ve olumlu ilişkilere ulaşmamıza katkı sağlar. Bu bilgi, doğuştan gelen yetenekleri keşfetmemize, stresle başa çıkma mekanizmalarımızı anlamamıza ve daha bilinçli bir yaşam tarzı benimsememize yardımcı olur. 

Ayrıca, ilişkilerde daha sağlıklı etkileşimler kurmamıza ve iletişimde daha etkili olmamıza olanak tanır. Kendi tasarımımızı anlamak, kişisel ve profesyonel yaşantımızı daha dengeli bir şekilde yönlendirmemize imkan verir.

Human Design (İnsan Tasarımı) Raporunuzu almak için hemen talebinizi yapın.

 

 

 

 

 

 

human design insan tasarımı the work zihin esnetme seansı doğal nefes seansı nefes terapisi